Tisztelt Szülők!

Ezúton tájékoztatjuk Önöket, hogy iskolánk 1999-ben létrehozott egy alapítványt, melynek elsődleges célja a tehetséges, rászoruló tanulóink támogatása.

A szakközépiskola és a gimnázium szétválása egyelőre nem érintette az alapítvány tevékenységét. Addig, amíg a két intézmény nem hoz létre egymástól függetlenül működő, két önálló alapítványt, a régi alapítványunk látja el mind a szakközépiskola, mind a gimnázium tanulóinak támogatását.

Alapítványunk közhasznú szervezet, így lehetőségük van a személyi jövedelemadójuk
1 %-ával
 támogatni bennünket. Kérjük, amennyiben szándékuk és lehetőségük van erre, tegyék meg a rendelkező nyilatkozat kitöltésével, amit a személyi jövedelemadó bevallásukhoz kell, hogy csatoljanak.

Kedvezményezett neve:

Putnoki Serényi Béla Középiskola Tanulóiért Alapítvány

Adószám:

18430897-1-05

Amennyiben az 1 %-os adófelajánláson túl közvetlen befizetéssel kívánja az alapítványt támogatni, kérjük írja rá a befizetésre a “szakközépiskola” szót! Így biztosíthatja, hogy felajánlása célzottan juthasson el diákjainkhoz.

Támogatásukat megköszönve, tisztelettel: a kuratórium