IX. Évfolyam

9/E
Osztályfőnök: Barczi Zsolt

Pék-Cukrász

Boros Vanda

Dombi Julianna  Mária

Gál Ilona

Goda Leila

Kiss Ramóna

Lázár Dorina

Lázi Elizabet Kitti

Nagy Brigitta

Nazareczki Tímea

Péter Gabriella

Rózsavölgyi Hajnalka

Ruszó Evelin Ilona

Seres Dorina

Sós Bence

Szabó Annamária Éva

Szajkó Beatrix

Ugronitz  Réka

Zsoldos  Dorina Cintia

9/D
Osztályfőnök: Gyetvai Gábor

Hegesztő

Árvay Dávid Péter

Berki János

Danó Ferenc

Dolányi László

Gujdi Bertalan József

Kertész Zoltán

Kis Alex

Kótai Adrián

Kovács Roland Nikolasz

Mészáros Jácint Zsolt

Mikó József

Perencsei Zsolt

Puskás Szebasztián

Ruszó József Áron

Seres Patrik

Szilágyi Martin János

Szlávik Béla

Váradi  Dániel

9/C
Osztályfőnök: Takács Károly

Mezőgazdasági gépész

Barnóczki László Ferenc

Béres Márk Márió

Beri Dominik

Budai Dávid

Csiki Patrik

Dányi János

Éliás János Adrián

Juhász Norbert

Kótai Péter Erhard

Lázi Benjámin

Mikó Tibor

Perczel Bertalan

Pogány István

Sós Szabolcs

Ster Szebasztián Krisztofer

Váradi József János

Veres Gábor

9/B
Osztályfőnök: Takácsné Kondás Zsuzsanna

Közszolgálati Ügyintéző 

Balog Mihály Levente

Bárdos Erika

Dancsó Angelika

Dévai Inez

Gál Zsófia

Harkály  Mihály

Juhász Dániel Zsolt

Kertész Fanni

Kovács Dávid

Lázi Petra Judit

Ludvig Lola Kiara

Márián Fruzsina

Mester Emília Dorka

Montvai  Milán

Simon Zsombor

Szöghy Vivien

9/A
Osztályfőnök: Hajdukné Kovács Veronika

Erdésztechnikus

Buku József Kristóf

Gál Krisztián

Gömöri László

Hajnal Tamás

Harkály Tibor Adrián

Héthy Olivér

Kocsis Dániel

Kovács Kevin Milán

Moravcsik Imre

Orha Veronika

Suha Bence

Süvöltős Máté

Szabó Richárd

Szűcs Máté

Viczek Ákos Kornél

 

X. Évfolyam

10/D
Osztályfőnök: Franczia Zoltánná

Pék-Cukrász

Berki Valentina

Boros Barbara

Dombi Tilda Brigitta

Farkas Tifani Enuna

Homonnai Nikolett

Kótai Amanda

Kótai Regina

Lázi Dorina

Radics Viktória

Szajkó Letícia

Szilágyi Beatrix

Váradi Andrea

Váradi Zsuzsanna Erika

Virág József

10/C
Osztályfőnök: Pintér László

Hegesztő

Beri Bence

Berki Martin

Csengeri Szabolcs

Gáspár Dávid

Kala Zoltán

Kónya Elek Martin

Lahó Márk

Lázár Kevin

Lázár Péter Alex

Lázi Renátó

Lázi Renátó Patrik

Márián András Levente

Molnár Bálint Márton

Péter László János

Ruszó Kornél

Szamkó László

10/B
Osztályfőnök: Juhász Erika

Közszolgálati Ügyintéző

Bárdos Vivien

Bognár Máté

Boros Brigitta

Csipkés Kornél

Dulai Kiara

Éles Dominik

Frecskó Diána

Havasi Zoltán

Holló Réka

Horváth Erik

Hűrkecz Ádám

Ivancsó Patrik

Koren Dorka

Kótai Emil Martin

Kovács Mirjam Nikoletta

Ludányi Barbara

Molnár Hanna

Pánti Kristóf

Perge Zsombor

Petrik Gábor

Ruszó Renátó

Sárközi Vilhelmina

Szedő Roland

Szegedi Csaba

Szolnoki Katrin

Tar Istvá

Tátrai Bence

Varga Bence István

10/A
Osztályfőnök: Varga Zoltán

Erdésztechnikus

Bancsók Alex

Bartók Zsombor

Biszku Orsolya Virginia

Csépányi Boglárka

Damu Olivér

Forgács Benjámin

Gulyás Ádám Patrik

Harkály Bence

Harnócz Eszter

Horkay Martin

Juhász Áron

Lénárt Péter

Molnár Tamás

Pogonyi Krisztián Benedek

Szalka Lóránt

Tóth Ákos

Tóth Csaba

Ujvárosi Tamás

Váradi József

Vincze Máté

XI. Évfolyam

11/C
Osztályfőnök: Nagy Ferenc

Mezőgazdasági gépész, Pék-Cukrász 

Babus-Szabó Dávid

Czakó Balázs

Kállai Máté

Kánnán Tímea

Kiss Dzsenifer

Kocsis József Arnold

Kovács Konstantin

Lázi Éva Aranka

Migalya Márton gépész

Ruszó Adrián Zoltán

Szemán Bence

Turcsányi József Dániel

Váradi Adrián

Váradi Béla

11/B
Osztályfőnök: Henyeczné Antal Gabriella

Közszolgálati Ügyintéző

Csóka Zsolt

Fazekas Benjámin

Gál Bianka

Gáspár Donát

Gulyás Gábor

Gyuris Bence

Hamzók Diána

Kapás Lívia

Kiss Patrik Károly

Lakatos Viktor

Lengyel Csaba

Mester Marcell József

Mikó Zoltán Dominik

Molnár Kanin

Németh Balázs Levente

Schweiczer Patrik Zsolt

Szabó Máté Gábor

Szabó Róbert

Szabó Vanessza Laura

Szepesi  Szonja

Tenki Márk

Tóth Dávid

Zarahov Dani Aliskhan

11/A
Osztályfőnök: Tenkiné Nagymengyi Ildikó

Mezőgazdasági technikus

Bellér Tímea

Béres Martin Nándor

Csendi Attila

Csordás Ádám

Demeter András

Demeter Bence

Forgony Dániel

Galyas Emerencia Vanessza

Iván Botond

Juhász Noémi

Kónya Viktória

Kótai Dóra

Kovács Bence

Lázi  Henrietta

Lévai Tamás

Nagy Evelin

Új-Tózsa Koppány

XII. Évfolyam

12/B
Osztályfőnök: Ficzere Zsolt

Közszolgálati Ügyintéző

Balogh Rebeka

Bernai Richárd Krisztián

Burszán Szonja

Dérer Nándor József

Gulyás Olivér

Horváth Sándor Patrik

Juhász Kristóf

Kisbíró Máté

Kiszely Ádám

Koós Bence

Kormos Patrik István

Kozma Dávid

Lázár Szolanzs

Miskolczi Éva

Mocsári Adrián

Molnár Tamás

Nagy Boglárka Klára

Nagy Szilvia

Németh Dávid Márk

Pókos Letícia

Preg Balázs

Reményi Zoltán

Riger Fanni

Soltész Helga

Svanda Norbert

Szabó Bálint

Szabó Dominik

Szántó Attila

Szegedi Evelin

Szemán Cintia

Tenki Tibor

Tóth Gréta

12/A
Osztályfőnök: Várnagy Dávid

Mezőgazdasági technikus/ Mezőgazdasági gépésztechnikus

Bakos Áron

Bártfai Ádám

Bartók Barbara

Csízi Dalma

Érsek Béla Martin

Fábián Nikolett

Fürjes Gábor

Gál Dávid Tibor

Kakuk Tibor

Kompán-Fresó Ádám

Koós Alex

Kótai Márk Edvárd

Kovács Boglárka

Lázi Dorina

Magyar Máté

Oláh Kamilla

Pribék Laura

Szala Máté István

Szegeczki Ferenc Szabolcs

Szegedi Bettina

Szűcs Csaba

XIII. Évfolyam

13/B
Osztályfőnök: Józan Zsuzsanna

Közszolgálati Ügyintéző

Bajusz Dorina

Balázs Dzsenifer

Bodon Szabolcs

Fazekas Zsuzsanna

Kardos Vivien

Kovács Dominik

Kucs Hajnalka

Oláh Dalma

Tóth Krisztián

Tóth László Dominik

Váradi Evelin Zoé

Váradi Viktória

13/A
Osztályfőnök: Szabó Bianka

Mezőgazdasági technikus és gépésztechnikus

Bebesi Attila

Demeter Adrienn

Farkas Norbert

Gál Beatrix

Gál Marcell

Gál Tibor

Hangácsi Dávid

Horváth József

Katona Áron

Kótai Ágnes Bettina

Kótai Bernadett

Nagy  Arnold

Márton Marcell

Orbán Laura

Palugyai Péter

Pusztai Krisztián

Tóth Márton

Tisztán Csaba

Varga Róbert